PPP a SPC Vysočina, pracoviště Pelhřimov, Solní 1814, tel. 565 381 364, email: pedag-poradna@pel.cz, mapa
Vysočina Education a Kraj Vysočina připravily projekt s názvem Bezpečné klima na školách, který byl finančně podpořen MŠMT.

V rámci projektu bude v průběhu roku 2017 realizováno několik aktivit se zaměřením na cílovou skupinu školních metodiků prevence, okresních metodiků prevence a dalších pedagogických pracovníků Kraje Vysočina, pro které budou připraveny celoroční aktivity. Kromě jiného to bude konference, která by se uskuteční 15. května 2017 v prostorách Krajského úřadu. Rádi bychom na této akci přivítali přednášející, kteří mohou poskytnout užitečné a zajímavé informace z oblasti primární prevence. Předpokládáme účast zástupců z řad odborných institucí, Policie ČR, České školní inspekce, kliniky adiktologie 1. Lékařské fakulty a dalších subjektů.

Dále zrealizujeme několik vzdělávacích setkání v jednotlivých okresech, kde lektory budou zkušení odborníci v oblasti primární prevence, jako je PaedDr. Jana Matějková, PaedDr. Zdeněk Martínek nebo odborník přes elektronickou bezpečnost plk. Mgr. Lukáš Habich. O všech těchto aktivitách budou případní zájemci na školách informováni včas e-mailem.

Kontaktní osobou pro tento projekt je:
Ing. Markéta Metelková
Vysočina Education, metelkova@vys-edu.cz
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one